Jesteś tutaj: HomeImprezyImprezy SportoweXI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu "FAMILY CUP" już za nami.
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

XI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu "FAMILY CUP" już za nami.

Titi na F.Cup 2013 Titi na F.Cup 2013 Kate
Już po raz 11 w Jaśle odbyły się zawody z cyklu Amatorskich Mistrzostw Polski w pływaniu „FAMILY CUP” 2013. Ogólnopolskim organizatorem tej imprezy jest stowarzyszenie Family Cup. W Jaśle inicjatywę tę przejął Klub Sportowy SPEED Jasło oraz MOSiR Jasło, pod patronatem Urzędu Miasta Jasła. Nasze miasto zostało absolutnym rekordzistą pod względem frekwencji. Wystartowało około 379 zawodników. i 20 rodzin, z których najlepszą okazała się rodzina Kuryło z Gorlic. Gościliśmy pływaków z kilkunastu miast Polski , a nawet Słowacji. Najmłodszym uczestnikiem zawodów został 1,5 roczny Jakub Michalski z Jasła a najmłodszą uczestniczką 13 miesięczna Tatiana Ciborowska, także z Jasła. Najstarszą uczestniczką była 70-letnia Maria Mruk z Jasła, a najstarszym uczestnikiem 77-letni Ryszard Sielski z Warszawy - wielokrotny Mistrz Polski Masters i Wicemistrz Świata w Pływaniu. Zostało wręczonych 250 medali, 80 pucharów i 160 dyplomów. Wylosowano wiele nagród indywidualnych oraz głównych rodzinnych, których fundatorami byli: Miasto Jasło, Stowarzyszenie Family Cup, KS SPEED Jasło. Uczestnicy zawodów zdobyli dla naszego miasta, aż 10 złotych medali, 6 srebrnych oraz 9 brązowych. Wszystkie startujące dzieci otrzymały medale oraz poczęstowane zostały słodyczami i napojami. Panowała świetna familijna atmosfera, ponieważ spędzona sobota „na sportowo” w gronie rodziny i znajomych dała wiele zadowolenia i satysfakcji. Mamy nadzieję, że impreza ta okazała się wspaniałą zabawą, w której nie wynik a satysfakcja z uczestnictwa jest najważniejsza o czym może świadczyć tak duża frekwencja. Serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy przyszłoroczne „Family Cup Jasło 2014.” WYNIKI NA STRONIE FAMILY CUP W ZAKŁADCE PŁYWANIE.

Ostatnio zmieniany wtorek, 21 styczeń 2014 16:34

Dane klubu

Klub Sportowy SPEED Jasło

ul.Szajnochy 47/33
38-200 Jasło
NIP 685-215-15-66 
Regon  371184283
 

Kontakt

 
+(48) 606 267 207
+(48) 604 776 994
 
 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek, w celu zbierania anonimowych statystyk za pomocą Google Analytics. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Inne ciasteczka powiązane są z systemem CMS i trzymają sesje osób zalogowanych.
Copyright © speedjaslo.pl - projekt i wykonanie YouzeK
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/speedjaslo/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem