Jesteś tutaj: HomeSekcje sportoweLekkoatletyka
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Lekkoatletyka

Lekkoatletyka (2)

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych Kolbuszowa 17.10.2013r. W zawodach Finałowych znaleźli się zwycięzcy 25 Powiatów Województwa Podkarpackiego. Łącznie wystartowało blisko 900 uczestników. Zawodniczki KS SPEED JASŁO spisały się rewelacyjnie. Roksana Ciborowska zdobyła srebrny medal pokonując w biegu na 500m aż 94 koleżanki. Na tym samym dystansie Iga Ziemba wywalczyła wysokie bo 28 miejsce. Emilia Kazanecka na dwa razy dłuższym dystansie bo 1000m stanęła na wysokości zadania zdobywając 14-tą pozycję. Zostaliśmy wyróżnieni przez Prezesa Szkolnego Związku Sportowego mgr Jacka Bigusa, ponieważ wszystkie dziewczynki reprezentują także szkołę podstawową - SP 2 JASŁO, która od kilku lat w tylu różnych dyscyplinach zdobywa medale Mistrzostw Województwa i nawet w Mistrzostwach Polski.

Bieg Lipinki 2012

VI Biegi Uliczne

Lipinki 20.10. 2012r.

20 października w Lipinkach odbył się już po raz 6-ty Memoriał Kazimierza Świerzowskiego w biegach ulicznych .Na dystansach od 500m do 10km na starcie stanęło ponad 234 zawodników z Krosna, Gorlic, Biecza, Jasła, Lipinek, Nienaszowa, Skołyszyna, Trzcinicy.