Jesteś tutaj: HomeSekcje sportoweŁyżworolki
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Łyżworolki

Łyżworolki (16)

W sobotę 10 maja zawodnicy KS SPEED JASŁO wzięli udział w zawodach rolkarskich na dystansie 9 km, w ramach III Biegu Skawińskiego na Rolkach. Wśród Kobiet na 2 miejscu OPEN uplasowała się KATARZYNA Ciborowska. Znakomicie zaprezentowała się 11 - letnia ROKSANA Ciborowska zajmując 3 miejsce w kategorii K 14. ALAN Ciborowski w kategorii M14 wywalczył 1 miejsce na podium a DAMIAN Ciborowski 6 pozycje w M40. Swój Pierwszy Start Biegowy zaliczyła półtoraroczna TATIANKA Ciborowska w biegu na dystansie 100m, dla maluszków do lat 3. Na dystansie 800m ROKSANA zajęła 5 miejsce rywalizując ze starszymi o 2 lata dziewczynkami. W ramach dodatkowego treningu, KATARZYNA i ALAN wzięli udział w Międzynarodowym Biegu Skawińskim na dystansie 10 km, w którym wystartowało ponad 1000 biegaczy.

{edocs}Wyniki_5.10.2013.xls{/edocs}

'Download link label'

Dosyć trudną ale ciekawą technicznie, okazała się być trasa Warszawskiego Maratonu na Rolkach. Na obiekcie stadionu narodowego ( płyta główna, parkingi w suterynach oraz alejki i ulice wokół stadionu ), rozgrywał się wyścig po 4,2 km pętli, którą pokonywaliśmy 10 X. Wiele ostrych zakrętów, wąskich przesmyków, zjazdy i podjazd, to niektóre ze szczegółów charakteryzujących trasę. Trochę przeszkodziły opady deszczu w pierwszych minutach wyścigu, co utrudniło znacznie pokonywanie łuków przy dosyć dużej prędkości - bo nawierzchnia była znakomita. Podsumowując - Na 115 mężczyzn DAMIAN zajął 6 m, ALAN - 9 m. W klasyfikacji kobiet,na 49 startujących, KATARZYNA uplasowała się również na 6 miejscu.
Udany start jasielskich rolkarzy w maratonie K2 Roll and Ski Gorlice 14.09.2013r. Damian Ciborowski z bardzo dobrym czasem 1,17,54 uplasował się na 3 MIEJSCU w kategorii M30.Jakub Madej wywalczył BRĄZ w kategorii M16 z czasem 1,32,06. Mateusz Barzyk z czasem 1,53,12 zajął 6 miejsce w kategorii M20. Emocji dostarczył wszystkim znakomity start 13-letniego Alana Ciborowskiego, który wygrał wyścig na 13 km w kategorii OPEN, uzyskując czas OO,25,02,15. W klasyfikacji dzieci Roksana Ciborowska stanęła na najwyższym miejscu na podium.
W sobotę 7 września na Krakowskich Błoniach w ramach Otwartego Dnia Wrotkarstwa odbył się kolejny wyścig z cyklu Długodystansowego Pucharu Polski. Nasz Klub reprezentowali: Damian Ciborowski, a na krótkich dystansach: Roksana i Alan. VII edycja wyścigu pod nazwą “70 Nie Tylko Dla Orłów” jest najdłuższym dystansem na jakim w kraju można rywalizować w jeździe szybkiej na rolkach. Oto Nasze wyniki; Damian Ciborowski - 70 km - czas:2,18,50, 1 miejsce w M40, 14 miejsce OPEN Alan Ciborowski - 3,5 km - czas:00,06,56,43, 2 miejsce w M Roksana Ciborowska - 1,5 km - czas:00,03,33,60- 3 miejsce w K

XIII MIĘDZYNARODOWY MARATON SOLIDARNOŚCI GDAŃSK – 15.08.2007r.

Wyścig odbył się 15 sierpnia 2007r.

na trasie:
Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk - Sopot – Gdynia.

63 miejsce – Wiktor Kolanko            czas  01:45:34,40

W dniu 07.10 2007r. 4 – osobowa reprezentacja KS „Speed” Jasło „ROLLER SPEED TEAM”, wzięła udział w 83 Maratonie Pokoju w Koszycach na Słowacji, startując w pół maratonie na rolkach.

Zajęliśmy wysokie miejsca a na szczególną uwagę zasługuje wynik Damiana Ciborowskiego, który przekroczył metę z 3 sekundową stratą