Jesteś tutaj: HomeSekcje sportoweNarciarstwo alpejskie
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Narciarstwo Alpejskie

Narciarstwo Alpejskie (4)

W ramach Rodzinnych Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim - Family Cup 2014, zostały rozegrane kolejne zawody na wymagającej trasie, stoku "Telegraf" w Kielcach. W kategorii K/C Roksana uplasowała się na 7 pozycji. Drugie miejsce wywalczył w kategorii M/D Alan !!! Katarzyna Ciborowska zajęła 3 miejsce w K/G a Damian Ciborowski 4m w M/G. RODZINNA LOKATA to 2 miejsce !!!
Family Cup- Narciarstwo Zjazdowe- Kluszkowce 19.01.2014r. Eliminacje województwa małopolskiego odbyły się na bardzo dobrze ( jak na tegoroczną pogodę ) przygotowanym stoku narciarskim - CZORSZTYN SKI w Kluszkowcach...Eliminacje tego województwa należą do tych trudniejszych w Polsce, gdyż startuje tu większość byłych lub obecnych zawodników - narciarzy zjazdowych... NASZA RODZINA stanęła na wysokim 3 miejscu, a najlepiej pojechał Damian Ciborowski, zajmując 1 MIEJSCE w obstawionej kategorii G/M. Na 5 pozycji w kategorii G/K uplasowała się Katarzyna Ciborowska, a 7 miejsce należało do Alana i Roksany w kategoriach D/M oraz C/K.

Puchar Polski Family Cup 2013

UDANE STARTY KS SPEED JASŁO W MISTRZOSTWACH POLSKI ORAZ

W PUCHARZE POLSKI FAMILY CUP 2013 – NARCIARSTWO ALPEJSKIE

OKRAGŁE, GOŁDAP, PRZEMYŚL – na trasach slalomu startowaliśmy rywalizując w konkurencjach: indywidualnych oraz rodzinnej w klasyfikacji Amatorskich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Family Cup 2013.Dwukrotnie – w Okrągłym i w Przemyślu - wywalczyliśmy tytuł Najlepszej Rodziny zajmując I MIEJSCA. W Gołdapi uplasowaliśmy się na II pozycji.Naszą sztafetę reprezentują: Damian, Katarzyna, Alan.

W konkurencjach indywidualnych zajmowaliśmy kolejno :

Damian – I, I, I miejsce

Katarzyna – I, II, I miejsce

Alan – III, VIII, XI miejsce

Roksana – I, I, IX miejsce

zdjęcia w galerii

Satysfakcjonujące wyniki w Eliminacjach Województwa Małopolskiego w Kluszkowcach 10.02.2013.

Punktując do Pucharu Polski w Amatorskich Mistrzostwach Family Cup 2013, reprezentacja Klubu zajęła nastepujące miejsca: