Jesteś tutaj: HomeSekcje sportoweNarciarstwo biegoweJASŁO ma Mistrzynię Polski i 2 medale - Mistrzostwa Polski Młodzików PZN w narciarstwie biegowym !!!
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

JASŁO ma Mistrzynię Polski i 2 medale - Mistrzostwa Polski Młodzików PZN w narciarstwie biegowym !!! Wyróżniony

 Najlepsi zawodnicy KS SPEED JASŁO w składzie: Alan Ciborowski, Radosław Dybka, Roksana Ciborowska -  reprezentowali nasze miasto i klub na Mistrzostwach Polski Młodzików w Narciarstwie Biegowym PZN - Ustrzyki 20-21.02.2015r. Są to najważniejsze i oficjalne zawody Polskiego Związku Narciarstwa !!!

W biegu stylem klasycznym ROKSANA Ciborowska nie dała pokonać się groźnym rywalkom, które czaiły się za jej plecami. Podjęła walkę aż do linii  mety, uzyskując tytuł .....MISTRZYNI  POLSKI.... w kategorii Juniorka E !!! Alan Ciborowski ukończył bieg na 3 pozycji  w roczniku 2000 !!! Również na uwagę zasługuje piękny wynik naszego zawodnika  RADOSŁAWA Dybki, który startuje drugi sezon. W stylu klasycznym przybiegł 1 w swoim roczniku, a w kategorii Junior E, uplasował się na 5 pozycji  - to najlepszy jego wynik w sezonie !!!  DRUGI DZIEŃ sportowych zmagań, to bieg stylem dowolnym, w którym ROKSANA CIBOROWSKA PONOWNIE ZDOBYWA MEDAL - tym razem jest to BRĄZ !!! Alan Ciborowski  wywalczył  2 pozycję w swoim roczniku a Radosław Dybka w roczniku 2004, ukończył bieg na 4 miejscu !!! Gratulacje należy także złożyć na ręce Trenera -  Damiana Ciborowskiego, który przez cały sezon prowadzi swoich zawodników i wspiera ich rozwój !!!

Ostatnio zmieniany sobota, 21 luty 2015 22:58

Dane klubu

Klub Sportowy SPEED Jasło

ul.Szajnochy 47/33
38-200 Jasło
NIP 685-215-15-66 
Regon  371184283
 

Kontakt

 
+(48) 606 267 207
+(48) 604 776 994
 
 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek, w celu zbierania anonimowych statystyk za pomocą Google Analytics. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Inne ciasteczka powiązane są z systemem CMS i trzymają sesje osób zalogowanych.
Copyright © speedjaslo.pl - projekt i wykonanie YouzeK
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/speedjaslo/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem