Jesteś tutaj: HomeSekcje sportowePływanie
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/speedjaslo/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Pływanie

Pływanie (26)

A już dzisiaj; UM w Jaśle, KS SPEED JASŁO oraz MOSiR Jasło, zapraszają do wzięcia udziału w Nocnym Charytatywnym Pływaniu, podczas którego zostanie ustanowiony rekord Jasła w długości przepłyniętego dystansu. Dochód zostanie w całości przekazany na pomoc w leczeniu małego Kamilka Śmietany. Pływamy 21 na 22 listopad 2015 r. od godziny 22.00 do 6.00 rano. Zgłoszenia przyjmują.:Katarzyna i Damian Ciborowscy 604776994; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wiadomość na Facebook.

Zapraszamy zawodników Klubu Sportowego "SPEED" Jasło oraz wszystkich chętnych, na zajęcia z pływania. Wszelkie informacje pod numerem tel. 606 267 207 - trener Damian
Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu, odbyły się w sobotę w obiekcie Krytej Pływalni "FALA". Wystartowało łącznie 100 zawodniczek i zawodników z Gorlic, Krakowa, Nowego Sącza, Biecza i Jasła, rywalizując na 50,100 metrów w wybranych stylach. Klub Sportowy "SPEED" JASŁO reprezentowało 16 pływaków, którzy łącznie wywalczyli 16 medali: 5 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych. Najlepszymi okazali się Roksana Ciborowska i Jakub Madej, którzy po trzy razy stawali na podium !!! Przemysław Musiał dwukrotnie odebrał złoty medal, Alan Ciborowski złoty i brązowy a Diana Pięta srebrny i brązowy. 3 miejsce zdobyli: Emilia Śmietana, Joanna Pięta, Jakub Ostalecki oraz Damian Ciborowski. Ze względu na wysoki poziom zawodów, na uwagę zasługują także wyniki pozostałych zawodników klubu: Anny Jareckiej, Zuzanny Sikory, Joanny Tutaj, Kingi Skałby, Dominika Szumca, Przemysława Stepka i Dominika Dudka. We wszystkich kategoriach wiekowych za miejsca 1-3 zawodniczki i zawodnicy otrzymali medale, nagrody rzeczowe i dyplomy. W kategorii OPEN za miejsca 1-3 puchary, nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
5 kwietnia 2014r odbyły się Pływackie Mistrzostwa Skawiny, w których wzięło udział, aż 442 pływaków z 15 klubów z Polski południowej. Nasz Klub reprezentowało 16 zawodników. Wywalczyliśmy 27 medali. Ciekawym punktem imprezy, była Jubileuszowa Sztafeta Pływacka z okazji 650-lecia Miasta Skawina. Do rywalizacji przystąpiło 12 sztafet, które ścigały się na dystansie 650m stylem dowolnym. KS SPEED JASŁO uplasował się na 2 MIEJSCU, tuż za gospodarzem CKiS Skawina. Trzecie miejsce zajęła drużyna Ratowników basenu Camena w Skawinie. Skład reprezentacji KS SPEED JASŁO: Łyszczarz Marlena, Jarecka Anna, Ciborowska Roksana, Przemysław Stepek, Przemysław Musiał, Dominik Dudek, Pięta Diana, Tutaj Joanna, Skałba Kinga, Błażowska Olga, Ciborowski Alan, Pięta Joanna, Michalski Wojciech, Madej Jakub, Ciborowski Damian, Ciborowska Katarzyna.
Informacja KS „SPEED” JASŁO Zajęcia nie odbędą się: Od 23 grudnia do 1 stycznia oraz 6 stycznia 2014. WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ORAZ SYMPATYKOM KLUBU, ŻYCZYMY ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ POMYŚLNOŚCI W 2014 ROKU.
Zapraszamy Wszystkich na kolejną edycję zawodów Family Cup w Pływaniu, które odbędą się w sobotę 30go listopada 2013. Biuro zawodów czynne od godziny 8.00. Przewidywany start godz.10.00. Zapraszamy sztafety rodzinne oraz indywidualnie.Dla zwycięzców puchary, dyplomy oraz na koniec zawodów losowanie wielu nagród. Zgłoszenia pod nr 606267207 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20 x podium  dla K.S.SPEED Jasło

4 grudnia 2004r. w Tarnobrzegu odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia w pływaniu.